Zdeňkova výhra v kvízu Bezpečný internet

Mnoho žáků základních a středních škol se ve II. pololetí tohoto školního roku účastnilo online soutěžního kvízu projektu „Kraje pro bezpečný internet“. Jedním z vítězů v kategorii střední školy se stal Zdeněk Kláris, žák třídy 2. OA oboru Opravář zemědělských strojů, který tento kvíz vyplnil a odeslal ve výuce IKT …

Slavnostní předávání cen proběhlo v sále Zastupitelstva Jihomoravského kraje v Brně za přítomnosti Radomíra Pavlíčka, odpovědného politika Jihomoravského kraje pro Projekt Zdravý kraj a místní Agenda 21 a Mgr. Martina Malečky, člena Rady Jihomoravského kraje.

Po předání cen navštívili účastníci Kybernetické operační centrum, kde se dozvěděli zajímavé informace o kybernetické bezpečnosti.

Gratulujeme Zdeňkovi za skvělé umístění a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Třídní učitelka 2. OA