Výtvarná soutěž Českého zahrádkářského svazu 2023 – 2024

Vyhodnocení výtvarné soutěže

Výtvarná soutěž – plakát

Koncem června proběhlo v naší škole vyhodnocení okresního kola výtvarné soutěže Rozkvetlé zahrady, kterou vyhlásil Český zahrádkářský svaz.

Oslovené základní školy nás doslova zavalily výtvarnými pracemi se zahradnickou tématikou a bylo velice těžké mezi nimi vybrat ty nejlepší. Bylo vidět, že žákům je téma rozkvetlých zahrad velice blízké …Pestré barvy a rozmanité tvary doslova rozzářily učebnu, ve které hodnotící komise rozhodovala o pořadí v jednotlivých kategoriích.

Práce budou vystaveny na Znojemské zemědělské výstavě, která proběhne na naší škole od 13. do 15. září 2023. Oceněné práce ČZS odešle na své ústředí v lednu 2024 do celostátního kola.

Děkujeme všem žákům a jejich pedagogům za krásné obrázky a přejeme jim krásné prázdniny.

Ing. Helena Rokoská