Ze života školy
Odborná exkurze

Výuka formou odborné exkurze

Poslední zářijový týden jsme se žáci 2., 3. a 4. ročníku oboru Agropodnikání zúčastnili odborné exkurze v zemědělských podnicích okresu Znojmo a Břeclav. Pedagogický dohled zajišťovali naši učitelé odborných zemědělských předmětů a praktické výuky Ing. Stanislav Plichta a Ing. Jiří Klempa.

Soutěžní pokrm

Naši kuchaři se připravují na soutěž

Štěstí přeje připraveným, řekli si žáci oboru Kuchař-číšník a pustili se se svým učitelem odborného výcviku do pečlivé přípravy na soutěž s tématem českého kapra. Můžete se potěšit při pohledu na některé jejich pokrmy. Přejeme jim, ať v soutěži uspějí.

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Předání ocenění - Praha

Náš žák si jel pro ocenění do Prahy!

Dne 29. 9. proběhlo v Praze, v Národním zemědělském muzeu, vyhodnocení soutěže středních zemědělských škol a gymnázií „Rostlinolékařství – obor budoucnosti“.
Žák naší školy – David Němec (4. B) se v kategorii B umístil se svou prací na téma: Je ochrana rostlin hrozbou pro životní prostředí? na krásném 2. místě.
Srdečně blahopřejeme!
Ing. Stanislav Plichta, vedoucí práce

Odborná exkurze

Výuka formou odborné exkurze

Soutěžní pokrm

Naši kuchaři se připravují na soutěž

PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Předání ocenění - Praha

Náš žák si jel pro ocenění do Prahy!

Srdečně blahopřejeme!
Ing. Stanislav Plichta, vedoucí práce