Ze života školy

Jak jsme zahájili letošní školní rok ….

Po dlouhé covidové době, která znemožňovala osobní setkání, jsme letos znovu mohli slavnostně zahájit školní rok společně, na našem školním dvoře s jedinečným výhledem na Znojmo.
Prohlédněte si fotografie, určitě budete rádi, pokud se v tom množství žáků najdete 🙂

Naše škola znovu pořádá Znojemskou zemědělskou výstavu !

ZNOJEMSKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA 2022 – plakát

Na výstavě budou prezentovat své produkty malé i větší zemědělské, potravinářské či zahradnické firmy našeho regionu, vystavovat zde mohou i malopěstitelé, třídy naší školy i jednotliví žáci. Svoji expozici zde budou mít i naše partnerské základní a střední školy.

Přijďte se pokochat pohledem na krásu, kterou nám dává naše země.
PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Jak jsme zahájili letošní školní rok ….

Naše škola znovu pořádá Znojemskou zemědělskou výstavu !

ZNOJEMSKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA 2022 – plakát

Přijďte se pokochat pohledem na krásu, kterou nám dává naše země.
PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele