Ze života školy

Perníkové tvoření na Vánoce

Je již dlouholetou tradicí, že školní vánoční výstava ukazuje práci žáků naší školy ze všech učebních oborů. Každoročně je to přehlídka nápadů a výtvorů, které se stávají součástí oborových či třídních soutěží. Bylo tomu tak i při letošní vánoční výstavě.

„V balícím papíru Vánoce na míru…“

Součástí překrásné Vánoční výstavy naší školy se rovněž prezentovali i žáci oboru Prodavač. Měli za úkol zabalit vánočně mini kolekci dvou dárků a jedné lahve. Fantazii a kreativitě se meze nekladly, což dokazuje samotná expozice.

Zahradníci na vánoční výstavě v partnerské škole v Rajhradu

Předvánoční čas si v pátek 16. 12. 2022 žáci oboru Zahradník a Zahradnické práce zpříjemnili návštěvou vánoční výstavy v prostorách Střední zahradnické školy v Rajhradě u Brna. Z adventních a hlavně vánočních aranžmá, která byla umístěna ve třídách i na chodbách školy, vyzařovala tajemná atmosféra Vánoc.

Poděkování pro školní výukovou prodejnu

S koncem kalendářního roku si běžně děkují obchodní partneři. Bylo by milé touto cestou poděkovat naší výukové prodejně pod vedením Bc. Evy Křivánkové, kde žáci oboru Prodavač připravují a prodávají chutné svačiny a výrobky nejen našich „lokální školních“ dodavatelů oboru Pekař, Cukrář, Kuchař – číšník a Zahradník.

Perníkové tvoření na Vánoce

„V balícím papíru Vánoce na míru…“

Zahradníci na vánoční výstavě v partnerské škole v Rajhradu

Poděkování pro školní výukovou prodejnu