Ze života školy

Zlato v hrdle!

Vítězkou školního kola pěvecké soutěže s názvem „Slavíček“, které se uskutečnilo před vánočními prázdninami, se pro školní rok 2022/2023 stává Patricie Uttnerová ze třídy 2. CP. Svojí barvou hlasu, intonačními schopnostmi a radostí ze zpěvu prokázala své hudební schopnosti a postupuje tak do okresního kola.

Soutěž o vytvoření chutného a pěkného aspiku

Je to již tradicí, že ve vánočním období žáci třetího ročníku oboru Kuchař-číšník soutěží o vytvoření nejchutnějšího a nejhezčího aspiku.
Vystavené výrobky žáků byly k vidění v respiriu školy, kde mohly být vizuálně hodnocené žáky naší školy, učiteli, zaměstnanci a také hosty, kteří se přišli podívat především na krásné aranžmá žáků jednotlivých oborů naší školy k Vánocům.

On-line výuka z důvodu havárie vody

Milí žáci a rodiče,
z důvodu havárie vody v naší škole bude zítra – 3. 1. 2023 – výuka on-line, z domu.
Učitelé se budou připojovat do aplikace Microsoft Teams a budou vyučovat na dálku. Od 8:00 do 9:40 proběhnou třídnické hodiny a příprava na on-line výuku. Všichni žáci se v tomto čase spojí se svým třídním učitelem a ověří si přístup a funkčnost spojení.
Vyučování on-line začne tedy po těchto přípravách v 10:00 v prostředí Microsoft Teams.
Pokud bude mít někdo problém s přihlášením, volejte Bc. Rokose, nebo mu napište e-mail.
V provozu nebude ani školní jídelna, obědy budou automaticky odhlášeny.
Tato úprava platí jen pro výuku v budově školy Dvořákova. Pracoviště Hakenova i OV na pracovištích smluvních partnerů proběhne beze změn.
Ing. Libor Pelaj, ředitel školy

Zlato v hrdle!

Soutěž o vytvoření chutného a pěkného aspiku

On-line výuka z důvodu havárie vody

Milí žáci a rodiče,
V provozu nebude ani školní jídelna, obědy budou automaticky odhlášeny.
Ing. Libor Pelaj, ředitel školy