Ze života školy

Zdravotní příprava žáků 2. OZ

Žákyně Střední zdravotnické školy ve Znojmě pod vedením paní učitelky Mgr. Procházkové  proškolily  žáky třídy 2. OZ  z metod předcházení úrazům a zraněním. Názorně předvedly postupy ošetření u povrchového zranění, popálenin nebo zlomenin končetin. Žáci se učili, jak správně obvazovat a fixovat končetiny při různých poraněních a krvácení. Zdravotníci pochválili účastníky za znalosti a vědomosti ze zdravovědy a první pomoci.
Učitel odborných předmětů  Mgr. Koudelka

Tříkrálová sbírka

Na naší škole dnes začala Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka, tradice která nekončí.
Poslední roky jsou pro naši společnost náročné, epidemie, válečný konflikt blízko našich hranic a ekonomické problémy; každý z nás cítí, že doba není jednoduchá. Přesto k vám opět přicházejí naši koledníci a budou prosit o dar potřebným. Ano, právě teď je totiž solidarity a ochoty pomáhat potřeba více než kdy jindy. Charita očekává, že se na ni bude obracet stále více lidí v nouzi a už nyní se snaží na situaci reagovat a rozvíjet své služby pro ně.

Vánoční turnaj ve futsale

Vánoční školní turnaj ve futsale byl slavnostně zahájen dne 22. 12. 2022 v 8.00 v tělocvičně SOŠ Znojmo, Dvořákova. Celkem se do turnaje přihlásilo 9 družstev. Tyto byly rozhodčími rozlosovány do 3 skupin a mohlo se začít hrát. Hrálo se systémem, kdy každý jak se umístil ve skupině, tak postoupil do skupiny o celkové pořadí.

Zdravotní příprava žáků 2. OZ

Učitel odborných předmětů  Mgr. Koudelka

Tříkrálová sbírka

Na naší škole dnes začala Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírka, tradice která nekončí.

Vánoční turnaj ve futsale