Ze života školy

Nová kovárna

Žáci oboru Opravář zemědělských strojů v měsíci březnu zařizují odbornou učebnu praktického vyučování pro práci s kovem.
Vybavení učebny bylo pořízeno z financí projektu Implementace JMK II, konkrétně klíčové aktivity KA05 Podpora odborného a polytechnického vzdělávání, podaktivita KA05-3 Budování odborných pracovišť a středisek polytechnického vzdělávání při SŠ ….

Aktuality a zajímavosti z muzea – naše společná výstava

Každý z nás tráví Velikonoce po svém, ať už s pomlázkou v ruce, v kostele či na výletě, všichni v nich vidíme bohatou oslavu jara, probouzejícího se života a energie v přírodě i v nás samotných. A jedinečnou možnost probudit své smysly teď o Velikonocích bude mít každý z nás díky tradiční výstavě, v níž spojily své síly střední odborná škola na Dvořákově ulici a Jihomoravské muzeum ve Znojmě ….

Nová kovárna