Ze života školy

Přehlídka absolventských prací oboru Zahradník

Závěr měsíce května je již tradičně u žáků oboru Zahradník určený k bilancování floristických dovedností získaných během školního roku. V přehlídce absolventských prací konané dne 24. 5. 2023 se žáci prezentovali kreativními aranžérskými kompozicemi doplněnými interaktivními činnostmi.  Žáci I. ročníku zpracovali téma „Letní dovolená“, II. ročníku „Pohádkové bytosti“ a III. ročníku „Státy Evropské unie“.

Ředitelské volno

Dne 2. 6. 2023 stanovil ředitel školy Ing. Libor Pelaj ředitelské volno z důvodu konání písemných závěrečných zkoušek žáků 3. ročníků.

V tisku chválí naše pekaře!

Naši mladí pekaři jsou velkým přínosem pro regionální provozovny, jak dokládá i článek ve Znojemském deníku.
Pochvala od zaměstnavatele, našeho sociálního partnera, je pro naši školu velkým oceněním.
Děkujeme našim žákům a učitelce odborného výcviku Anně Jedličkové, že dělají naší škole i jejich oboru čest.

Vážení žáci, kolegové, příznivci naší školy,
zveme Vás na výstavu absolventských prací žáků oboru Zahradník – 24. 5. 2023 od 9 do 13 hodin na nádvoří školy.

Zahradníci

Přehlídka absolventských prací oboru Zahradník

Ředitelské volno

V tisku chválí naše pekaře!

Vážení žáci, kolegové, příznivci naší školy,

Zahradníci