Ze života školy

Exkurze do Nevogy

Že může být exkurze nejen odborná, ale i zábavná, nám ukázali minulý týden v Nevoze. Žáci oboru Opravář zemědělských strojů se podívali do další spolupracující organizace, tentokrát do firmy Nevoga. O žáky bylo dobře postaráno hned od začátku cesty, kdy pro ně přijel firemní Nevobus a zavezl je tam i zpět ….

Slavnostní předání maturitních vysvědčení úspěšným absolventům

V úterý 6. června 2023 proběhlo na terasách školního zahradnictví za přítomnosti pana ředitele Ing. Libora Pelaje a zástupkyně ředitele PaedDr. Heleny Klepetkové slavnostní předání maturitního vysvědčení, Europasu a Pamětního listu absolventům druhého ročníku nástavbového studia a čtyřletému ročníku oboru Agropodnikání se zaměřením na vinohradnictví, kteří úspěšně složili maturitní zkoušku v řádném termínu.
Mgr. Nevrklová, Mgr. Ziková

PLANETA ZEMĚ 3000

Planeta Země 3000 je filmová projekce, které se každoročně účastní žáci naší školy. V letošním roce se mohli studenti 1. ročníku oboru  Agropodnikání  a oboru Zahradnické práce seznámit se životem v „Magickém Senegalu“. Mnohým se určitě jeho hlavní město Dakar pojí se světoznámými automobilovými závody, ale o dalším životě místních obyvatel, historii státu a přírodních krásách toho moc nevědí….

Exkurze do Nevogy