Ze života školy

Poděkování vystavovatelům

Vážení přátelé,
máme za sebou další ročník Znojemské zemědělské výstavy, kterou pořádá naše škola, Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, p. o.
Děkujeme Vám za poskytnuté vzorky zemědělských produktů, které přispěly k jejímu zdárnému průběhu a obdivu návštěvníků.

„Selský rok“ na Znojemské zemědělské výstavě

Ve dnech 13. – 15. 9. 2023 se zemědělci a zahradníci prezentovali svými výpěstky a produkty na Znojemské zemědělské výstavě, kterou uspořádala Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, p.o.
Mottem letošního ročníku výstavy byl slogan „Zemědělec nikdy nespí, jíst se musí celý rok“. Žáci školy připravili cestu zemědělským rokem od ledna až do prosince ve 14 obdobích, které charakterizovaly lidové pranostiky a mezinárodní nebo světové dny. Ústřední motiv byl spojen s Mezinárodním rokem prosa, který byl vyhlášen Valným shromážděním OSN.

Sportovní dresy pro naše sportovce

Když si před rokem Matěj pohrával s myšlenkou, že pro svoji školu navrhne nové sportovní dresy, ani nedoufal, že se jeho sen stane skutečností. Nám se ale jeho nápad líbil!
Nejprve jsme projednali různé možnosti v žákovském parlamentu s vedením školy a následně oslovili partnerskou společnost Agrana, díky které se vše dalo do pohybu.

Poděkování vystavovatelům

Vážení přátelé,