Ze života školy

Těstoviny s rajčatovým soté a pečeným mletým masem

Cibuli nakrájíme na jemno, orestujeme do zlatova. Přidáme nasekaný česnek, krátce orestujeme, přidáme na kostečky krájená rajčata a drcená rajčata, bazalku, sůl, pepř a popřípadě, že směs je kyselá, mírně osladíme a směs zredukujeme do patřičné hustoty a lehce spojíme s vařenými těstovinami ….

Exkurze na žabčický statek a do lednických zahrad

Dne 18. října se žáci oboru Agropodnikání zúčastnili odborné exkurze v Žabčicích a Lednici. V Žabčicích má Mendelova univerzita školní zemědělský podnik a jejich hospodářská činnost je zaměřena na chov skotu, pěstování obilovin a vinohradnictví.

Středoškolský turnaj ve fotbale k výročí 17. listopadu

„O pohár Josefa Masopusta“
Dne 24. 10. 2023 se v obci Tasovice na hřišti s umělým povrchem konal středoškolský pohár ve fotbale „O pohár Josefa Masopusta“. Tohoto turnaje se účastnilo šest středních škol okresu Znojmo, jmenovitě SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o., GPOA Znojmo, p. o., Střední škola technická Znojmo, p. o., SOŠ Znojmo, Dvořákova, p. o., Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov, p. o. a Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, p. o.

Těstoviny s rajčatovým soté a pečeným mletým masem

Exkurze na žabčický statek a do lednických zahrad

Středoškolský turnaj ve fotbale k výročí 17. listopadu

„O pohár Josefa Masopusta“