Ze života školy

KONTAKTNÍ CENTRUM SPOLEČNOSTI PODANÉ RUCE

Žáci druhých ročníků v průběhu prvního pololetí navštíví v rámci Programu prevence rizikového chování Kontaktní centrum Společnosti podané ruce ve Znojmě. Kontaktní centrum ve Znojmě je registrovanou sociální službou. Jedná se o nízkoprahové zařízení poskytující ambulantní i terénní služby osobám ohroženým závislostí na návykových látkách.

WHISTLEBLOWING – projektový den ve 3. A

Žáci 3. ročníku oboru Agropodnikání se v říjnu účastnili projektu Prevence korupčního jednání zaměřeného na osvětu k oznamovatelství v rámci občanské nauky, projektový den byl zaměřený na oznamování nevhodného a nekalého jednání – whistleblowing.

Oslava svátku Halloween v naší škole

Žákovský parlament vyhlásil na své schůzce v měsíci říjnu soutěž o „halloweensky“ nejnazdobenější třídu.
Dekorace tříd měla proběhnout nejpozději do 25. října. V tento den obešla třídy odborná komise (Ing. Martina Havlíková, Dis. Jitka Kartáková, Jana Nixová a Dana Bejlková), aby ohodnotila co nejkreativnější žákovskou výzdobu ….

Halloweenská kavárna

Dobrý den všem 😊,
chtěla bych vás pozvat do naší nově otevřené Halloweenské kavárny! 😊 Kavárna bude otevřená od 31.10. do 3.11. a od 7.11. do 10.11. v době od 8:45 do 12:55, přestávka je od 11:00 do 12:55.
Můžete si dát skvěle připravené espresso, capuccino, našlehanou kávu, speciální dýňové late a mnoho dalších speciality k pití i snědku 😊

KONTAKTNÍ CENTRUM SPOLEČNOSTI PODANÉ RUCE

WHISTLEBLOWING – projektový den ve 3. A