Ze života školy

„Kdybych já byl kovářem a měl jeho sílu…“

právě to zjišťují žáci oboru Opravář zemědělských strojů, kteří navštěvují kroužek Práce s kovem.
Již třetím rokem učitel odborného výcviku Leoš Cejpek vede na pracovišti Hakenova kovářský kroužek. Činnost je od září 2023 součástí projektu Jihomoravského kraje „Implementace dlouhodobého záměru Jihomoravského kraje“ a přispívá k zvýšení motivace žáků v odborném a polytechnickém vzdělávání.

Návštěva Šampiona

Dne 1. listopadu jsme, v rámci výuky odborné praxe v tematickém celku Chov zvířat, navštívili vítěze Velké Pardubické SACAMIRA. Tento desetiletý valach v sedle s žokejem Janem Faltejskem se zúčastnil Velké Pardubické už po druhé. Sacamiro je ustájen v Jezdeckém oddílu Beňov u Přerova, kde o něj pečuje chovatelka a spolumajitelka Ing. Petříková.

Zveme všechny uchazeče o studium na naší škole od 1. 9. 2024 a jejich rodiče, aby se přišli podívat k nám do školy, kde pořádáme tradiční
9. 11. 2023
9:00 – 17:00
Poskytneme vám přesné informace o studiu v jednotlivých oborech, ukážeme vám práci našich žáků, seznámíme vás s výukovými dílnami a školními vzdělávacími programy.

Semínková bageta chutnala!

Jsme moc hrdí, že se náš pekařský výrobek “Semínková fit bageta“ může pyšnit prestižním logem CHUŤ jižní Moravy 2023.
Velké díky, chvála a gratulace míří k našim pekařům pod vedením paní učitelky OV Lenky Pikartové.

„Kdybych já byl kovářem a měl jeho sílu…“

Návštěva Šampiona

9. 11. 2023