Ze života školy

I učitel má sportovní duši!

V úterý 30. ledna 2024 vyzvali učitelé SOŠ Znojmo, Dvořákova své žáky, aby si proti nim či s nimi zahráli speedminton. Celkem se sešlo 18 sportovních nadšenců. Každý si vylosoval, s kým bude v týmu. Bramborové místo připadlo dvěma nejmenovaným kolegyním, které do poslední chvíle bojovaly o 3. místo. Odměnou za jejich výkon byly jak jinak než brambory (snad to braly s humorem a sportovně)….

Prezentace závěrečných odborných prací 4. A a 2. N

Ve dnech 15. a 17. ledna 2024 zasedly komise učitelů odborných předmětů, aby zhodnotily prezentace žáků posledních ročníků maturitních tříd oboru Agropodnikání a Podnikání. Úkolem žáků bylo prezentovat průběh zpracování jejich práce a závěry, ke kterým zpracováním svého tématu došli. Téma si vybrali v loňském roce, takže měli rok času práci zpracovat  ….

Opět jsme si připomněli oběti holocaustu

Při příležitosti Mezinárodního dne památky obětí holocaustu (27. ledna) proběhly jak v teoretické, tak praktické výuce u našich žáků projektové hodiny zaměřené na připomenutí tohoto nejhrůznějšího období moderních dějin. Žáci naší školy jsou již druhým rokem zapojeni do mezinárodního projektu Krokus, ….

I učitel má sportovní duši!

Prezentace závěrečných odborných prací 4. A a 2. N

Opět jsme si připomněli oběti holocaustu