Ze života školy

Příprava na celostátní soutěž

Naši žáci 3. ročníku Velčický Tomáš, Coufal Milan a Mrkvička Tomáš se pilně připravují na celostátní odbornou Soutěž oboru opravář zemědělských strojů, která se koná 13. – 14. března 2024 v SOUz Chvaletice.

Exkurze Bylinky s.r.o., Farma Klíč, Vinné sklepy Lechovice

Dne 21. 2. 2024 se naše třída 4. A společně se 3. A vydali na exkurzi do Suchohrdel u Miroslavi do firmy Bylinky s.r.o., rodinné Farmy Klíč v Božicích a Borotic, kde jsme navštívili podnik Vinné sklepy Lechovice. Začali jsme ve firmě Bylinky s.r.o. prohlídka byla velmi zajímavá a poučná, uvítal nás pan Bajko, ….

Fotosoutěž

Pokud se rádi díváte kolem sebe přes objektiv fotoaparátu,  ukažte, co vidíte a zúčastněte se  školní fotosoutěže na téma kytky, květiny.
Své fotografie směřujte v elektronické podobě v co nejvyšším rozlišení na Ing.Vávrovou (Svetlana.vavrova@sos-znojmo.cz)

Mladý zemědělec 2024

Naše škola je organizátorem regionálního semifinále soutěže Mladý zemědělec 2024.
V letošním roce probíhá první ročník této celostátní soutěže, která je určena pro žáky 7. a 8. tříd základních škol a jejím cílem je zvýšit jejich povědomí o zemědělství.
Mottem 1. ročníku soutěže je „PĚSTUJEME BUDOUCNOST S VÁŠNÍ A INOVACEMI“.

Velký úspěch v maďarském Fonyódu – přivezli ZLATO!

Naši žáci 3. ročníku oboru Kuchař-číšník – Tobiáš Jaroš, Petr Haindl a Šimon Bartoněk – se pod vedením pana učitele OV Michala Kocha o víkendu 10. – 11. 2. 2024 zúčastnili spolu se zástupci města Znojma soutěžního Klobásového festivalu v maďarském městě Fonyód.
Na této mezinárodní akci, které se zúčastnilo celkem 35 družstev, se naše soutěžní družstvo – za svoji klobásu s bylinkovým pestem – probojovalo do zlatého pásma a odvezlo si 2 zvláštní ceny za nejlepší recept a za originalitu výrobku.
MOC GRATULUJEME !!!

Příprava na celostátní soutěž

Exkurze Bylinky s.r.o., Farma Klíč, Vinné sklepy Lechovice

Fotosoutěž

Mladý zemědělec 2024

Mottem 1. ročníku soutěže je „PĚSTUJEME BUDOUCNOST S VÁŠNÍ A INOVACEMI“.

Velký úspěch v maďarském Fonyódu – přivezli ZLATO!

MOC GRATULUJEME !!!