Ze života školy

Vynikající reprezentace opraváře zemědělských strojů ze Znojma

Žák oboru Opravář zemědělských strojů ze Střední odborné školy Znojmo Dvořákova, příspěvkové organizace Daniel Krejčí opět bodoval. V celostátním kole soutěže odborných dovedností pro žáky oboru Opravář zemědělských strojů, které se konalo 16. dubna v Novém Strašecí, vybojoval pozici na stupních vítězů a  obsadil v silné celorepublikové konkurenci krásné 3. místo. Toto umístění je o to cennější, že tato soutěž je zařazena do prestižních soutěží České ručičky.

Naši žáci představili své práce v soutěži ENERSOL 2019

Dne 26. února 2019 zamířily do reprezentačních prostor Masarykovy střední školy Letovice desítky delegátů, mezi nimi i žáci SOŠ Znojmo, Dvořákova – účastníci Krajské konference Enersol 2019, pořádané Regionálním centrem pro OZE Jihomoravského kraje při Masarykově střední škole Letovice.

Zemědělští opraváři budou soutěžit

Dne 26. března 2019 od 8 hodin se uskuteční krajská soutěž Zemědělský opravář.
Soutěž pořádáme jako součást činností Centra odborného vzdělávání pro zemědělství a uskutečňuje se pod záštitou ředitelky Okresní hospodářské komory Znojmo Marie Jílkové a předsedy představenstva Agrární komory Znojmo Ing. Milana Ptáčka.

Vynikající reprezentace opraváře zemědělských strojů ze Znojma

Naši žáci představili své práce v soutěži ENERSOL 2019

Zemědělští opraváři budou soutěžit

Dne 26. března 2019 od 8 hodin se uskuteční krajská soutěž Zemědělský opravář.