Ze života školy

Mezinárodní soutěž v řezu révy

Ve středu 12. 2. 2020 se na Střední vinařské škole ve Valticích uskutečnila Mezinárodní soutěž studentů odborných škol v řezu révy vinné. Zúčastnilo se jí celkem 56 chlapců a 29 dívek.

Máme zlato!

Naše škola se zapojila do projektu „Finanční gramotnost do škol“. Smyslem a cílem projektu je rozvoj mladé generace z hlediska její finanční gramotnosti, podpoření a zatraktivnění výuky finanční gramotnosti prostřednictví praktického využití informací a zkušeností formou sdílení zkušeností odborníků z praxe a další.

Mezinárodní soutěž v řezu révy

Máme zlato!