Ze života školy

Informace k přijímacím zkouškám

Jednotná přijímací zkouška na střední školy pro školní rok 2020/2021  proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti žáků při vzdělávání ve středních školách. Konkrétní termín, který bude letos jen jeden, poté stanoví MŠMT. Obsah a forma přijímací zkoušky se nemění.

Informace domovů mládeže

Žáci, ubytovaní v Domovech mládeže Dvořákova a Benjamina Kličky, si mohou vyzvednout své věci po předchozím kontaktování vedoucích domovů mládeže a domluvení konkrétního termínu osobního vyzvednutí.
Kontakty:
dagmar.svobodova@sos-znojmo.cz
alena.vavrouskova@sos-znojmo.cz

Zahájení výuky pro závěrečné a maturitní ročníky 11. května 2020

Milí žáci,
dle harmonogramu uvolňování opatření v oblasti školství  zahajujeme v pondělí 11. května 2020 výuku pro žáky třetích ročníků tříletých oborů: Pekař, Cukrář, Řezník – uzenář, Kuchař – číšník, Zahradník, Opravář zemědělských strojů, Prodavač, Zahradnické práce. Dále pro žáky čtvrtého ročníku čtyřletého maturitního oboru Agropodnikání a žáky druhého ročníku dvouletého nástavbového oboru Podnikání.

Pomoc jihomoravskému zemědělství

Registrace na brigádu v zemědělství v JMK
Vážená zájemkyně, vážený zájemci o práci v zemědělství, oslovuji Vás ve spolupráci s Regionální agrární komorou Jihomoravského kraje s podnětem pomoci jihomoravskému zemědělství. V resortu chybí pracovníci v souvislosti s dopady situace ve společnosti vlivem probíhající pandemie Covid-19. Vzhledem ke skutečnosti, že provoz škol je v současné době rovněž omezen, dovoluji si přijít s návrhem alternativní možnosti, jak získat pracovní zkušenosti v praxi.

Informace k přijímacím zkouškám

Informace domovů mládeže