Ze života školy

Barmanský kurz

Pod vedením zkušeného lektora Mgr. Pavla Hájka z NCM vzdělávacího střediska Brno proběhl na naší škole barmanský kurz. Kurz obsahoval teorii a praxi za barovým pultem.

Krásou květin pro dobrou náladu

Dne 18. 6. 2020 se ve škole uskutečnil 2. ročník floristické soutěže vyhlášené Českým zahrádkářským svazem. Hlavním organizátorem byla naše škola a akce byla podpořena Okresní hospodářskou komorou Znojmo.

Gratulujeme absolventům

Všem našim žákům, kteří úspěšně vykonali závěrečné a maturitní zkoušky přejeme, aby se jim v nadcházejících letech dařilo nejen v profesním, ale také osobním životě.

Barmanský kurz

Krásou květin pro dobrou náladu