Ze života školy
Jedna z oceněných žákyň z oboru Zahradník

„TOP“ absolventi na SOŠ Znojmo, Dvořákova

Shromáždění nejlepších žáků
Ve čtvrtek 26. 6. 2020 proběhlo na naší škole ocenění nejlepších absolventů, kteří u závěrečné zkoušky dosáhli prospěchu s vyznamenáním. Absolventi obdrželi pochvalu ředitele školy a věcnou odměnu.

Oznámení školní jídelny

Od 1.7.2020 změna provozu školní jídelny.
Oběd konzumovaný v jídelně 90,- Kč.
Oběd s sebou pouze do jednorázových boxů 97,- Kč.
Výdejní doba pro veřejnost a výdej jednorázových boxů od 11:30-12:20 hod.
Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace, Dvořákova 1594/19, 669 02 Znojmo

Vyklizení šatních skříněk

Žádáme žáky, kteří mají ve škole uzamčené skříňky, aby je vyklidili a uschovali si zámek. Příští rok budou skříňky znovu rozděleny.
Je nutné také vyklidit a odemknout skříňky na pracovišti Hakenova a na pracovištích smluvních partnerů.

Jedna z oceněných žákyň z oboru Zahradník

„TOP“ absolventi na SOŠ Znojmo, Dvořákova

Shromáždění nejlepších žáků

Oznámení školní jídelny

Od 1.7.2020 změna provozu školní jídelny.
Oběd konzumovaný v jídelně 90,- Kč.
Oběd s sebou pouze do jednorázových boxů 97,- Kč.
Výdejní doba pro veřejnost a výdej jednorázových boxů od 11:30-12:20 hod.

Vyklizení šatních skříněk