Ze života školy

Zahájení nového školního roku

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti,
dovolte mi, abych Vás všechny co nejsrdečněji přivítal na začátku školního roku 2020/2021.
Zvláště mezi námi vítám vás, žáky prvních ročníků. Začíná vám nová etapa života, proto vám přeji, aby studium splnilo vaše očekávání.
Doufám, že jste všichni prožili pohodové prázdniny, odpočinuli si a načerpali síly na nový školní rok.
V novém školním roce nás čeká spousta práce, ale i akce, které výuku oživí a zatraktivní, jako jsou výstavy, soutěže, projektové dny atd.

Zahájení šk. roku 2020/21

Zahájení šk. roku 2020/21 bude 1. 9. 2020 v 8:00 hod v budově školy Dvořákova 1594/19. Vzhledem k hygienickým opatřením není povolena účast rodičů.

Zahájení nového školního roku

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí studenti,