Ze života školy

Podzimní prázdniny – výzva k žákům

Milí žáci,
vyzýváme vás k dodržování opatření ke zvládnutí epidemie Covid – 19 v době podzimních prázdnin. Základní pravidla jsme dnes vložili na www stránky školy ve formě letáku MŠMT.
Přejeme vám, abyste načerpali síly na další studium a hlavně pevné zdraví
Ing. Josef Brouček, ředitel školy

Informace pro žáky platné od 14. 10. 2020

Od 14. 10. 2020 probíhá teoretická výuka i praktické vyučování distanční formou v prostředí Microsoft Teams. Žáci jsou povinni se výuky dle platného rozvrhu zúčastnit z domova.
PaedDr. Helena Klepetková, zástupkyně ředitele

Obnovení hesla do Office 365

Žáci, v případě potíží s přihlášením do Office 365 kontaktujte Bc. Zdenka Rokose, v odpoledních hodinách Ing. Pavla Vávru.
zdenek.rokos@sos-znojmo.cz
pavel.vavra@sos-znojmo.cz