Ze života školy

Obnovení výuky od 24. 5. 2021

Milí žáci,
od 24. 5. 2021 se obnovuje veškerá výuka – teoretická i praktická. Podmínkou účasti na výuce je pravidelné testování jedenkrát týdně a používání respirátorů po celou dobu pobytu ve škole. Prosím, pročtěte si pečlivě rozpis testování, najdete tam čas, kdy se dostavíte do tělocvičny k testování.
Je nutné dodržet přesné časy, které jsou uvedené v rozpisu!
Současně prosíme žáky o vrácení vypůjčené techniky pro distanční výuku.
Těšíme se na vás 🙂

Rozpis testování – Dvořákova – tělocvična
Rozpis testování  – Hakenova

Informace ke stravování

Od 24. 5. 2021 se můžou žáci a zaměstnanci školy stravovat ve školní jídelně, stravu je nutno si objednat předem u vedoucí jídelny – e-mailem nebo telefonicky.
Naděžda Jelínková
e-mail: jidelna@sos-znojmo.cz

Informace pro maturanty – testování, rozpis didaktických testů

Milí maturanti,
před konáním didaktických testů jste povinni se testovat v první den konání MZ – v pondělí – 24. 5. 2021 v tělocvičně, v 7. 30 (maturující z matematiky), 13:00 (maturující z anglického jazyka). Dne 25. 5. 2021 se před didaktickými testy z českého jazyka a literatury  již nemusíte znovu testovat. Povinnost testování je jedenkrát  za týden. Je potřeba, abyste dodrželi naplánovaný čas, abyste se stihli včas odebrat do učeben!
Rozmístění do učeben zjistíte na nástěnce u vrátnice (učebny 440, 444 a 448).

Obnovení výuky od 24. 5. 2021

Milí žáci,
Je nutné dodržet přesné časy, které jsou uvedené v rozpisu!
Současně prosíme žáky o vrácení vypůjčené techniky pro distanční výuku.
Těšíme se na vás 🙂

Rozpis testování – Dvořákova – tělocvična
Rozpis testování  – Hakenova

Informace ke stravování

Naděžda Jelínková
e-mail: jidelna@sos-znojmo.cz

Informace pro maturanty – testování, rozpis didaktických testů

Milí maturanti,
Rozmístění do učeben zjistíte na nástěnce u vrátnice (učebny 440, 444 a 448).