Poděkování vystavovatelům

Vážení přátelé,

máme za sebou další ročník Znojemské zemědělské výstavy, kterou pořádá naše škola, Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, p. o.

Děkujeme Vám za poskytnuté vzorky zemědělských produktů, které přispěly k jejímu zdárnému průběhu a obdivu návštěvníků.

Výstavu si prohlédlo více než 800 návštěvníků z řad široké veřejnosti, dětí z mateřských škol, žáků základních a středních škol. Těší nás, že tento počet se každým rokem zvyšuje a že se výstava líbí. Nejde jenom o krásu, ale také o pochopení významu zemědělství a zemědělské produkce. Uvědomujeme si, jak důležitá je výchova dětí ke zdravému stravování, vytvoření kladného vztahu k zemědělské výrobě, výchova mladých zemědělských odborníků a propagace českého zemědělství.

Již nyní plánujeme další ročník výstavy, který se uskuteční 18. – 20. 9. 2024 a budeme opět rádi za Vaši spolupráci.

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme úspěšné uzavření zemědělského roku 2023.

Ing. Helena Rokoská a tým organizátorů
Znojemské zemědělské výstavy na Střední odborné škole Znojmo, Dvořákova