Oslava svátku Halloween v naší škole

Žákovský parlament vyhlásil na své schůzce v měsíci říjnu soutěž o „halloweensky“ nejnazdobenější třídu.

Dekorace tříd měla proběhnout nejpozději do 25. října. V tento den obešla třídy odborná komise (Ing. Martina Havlíková, Dis. Jitka Kartáková, Jana Nixová a Dana Bejlková), aby ohodnotila co nejkreativnější žákovskou výzdobu ….

1. místo patří žákům třídy 2. N, kteří si ve své učebně 448 vytvořili za pomoci strašidelných dekorací jedinečnou atmosféru tohoto svátku. K této třídě také směřuje hlavní výhra.

Druhé místo patří žákům 1. NB učebna 440 a 3. místo žákům 1. KPE učebna 446, kteří budou oceněni sladkou odměnou.

V úterý 31. října v prostorách školy oslavili žáci tento svátek s pomocí nápaditých převleků a hrůzostrašného líčení. Dále pro ně byla otevřena halloweenská kavárna, kde si mohli vybrat z pestré nabídky káv a dalších specialit k pití i k snědku.

Mgr. Alena Bachmanová