Projekt Start iD – propojení studentů s firmami

V rámci spolupráce školy s JCMM se na naší škole minulý týden uskutečnil workshop zaměřený na digitální gramotnost a kariérové poradenství. Z JCMM přijala pozvání paní Mrázová a seznámila žáky tříd 2. OB, 1. NA a 1. NB s projektem Start iD. Projekt Start iD slibuje propojení studentů se zaměstnavateli a usnadnění jejich vstupu na pracovní trh …

Během prezentace se žáci zaregistrovali do aplikace a aktivně se učili jejímu používání. Start iD nabízí nejen možnost prezentovat své dovednosti a zkušenosti, ale také komunikaci se zaměstnavateli a možnost získat konkrétní pracovní nabídky.

Tento inovativní projekt může studentům otevřít nové příležitosti a možnosti spolupráce. Doufejme, že díky Start iD budou naši žáci lépe připraveni na budoucí vstup do pracovního života a že se jim otevřou nové perspektivy.

Mgr. Ivona Nechvátalová