Úspěch ve Středoškolské odborné činnosti

Studentka čtvrtého ročníku oboru Agropodnikání, Lucie Komendová, se zúčastnila krajského kola Středoškolské odborné činnosti v oboru Zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství, které se konalo v úterý 7. května na Gymnáziu třídy Kpt. Jaroše v Brně. Tuto soutěž organizuje Národní pedagogický institut ČR a v Jihomoravském kraji je pořádána Střediskem volného času Lužánky …Lucie vypracovala velmi kvalitní odbornou práci na téma „Vliv chemického ošetření stromů meruněk a broskvoní na výnosnost sadu“, která jí zajistila 7. místo z 13 soutěžících v kraji. Její úspěch je nejen vynikající zkušeností pro ni samotnou, ale také potvrzením kvality vzdělávání na naší škole. Gratulujeme Lucii ke skvělé práci a přejeme jí mnoho úspěchů do budoucna!

Mgr. Ivona Nechvátalová