Den otevřených dveří - 17. 1. 2019

Zveme všechny zájemce o studium, žáky základních i mateřských škol a jejich rodiče k návštěvě školy dne 17. 1. 2019 od 9:00 do 16:00 v rámci dne otevřených dveří.

Ve škole si budete moci prohlédnout práci našich žáků všech oborů, načerpat inspiraci pro výrobu dekorací ze sušeného materiálu, předvedeme vám malování na různé materiály, pečení makovek a vánoček, výrobu a ochutnávku palačinek, naše cukrářky budou modelovat cukrářské ozdoby z modelovací hmoty,  chlapci předvedou práci na soustruhu, vyzkoušíte si jízdu na trenažeru pro autoškolu, svoji šikovnost na trenažeru pro svařování a možná vás zláká vyzkoušet si ruční dojení na modelu krávy ve skutečné velikosti.

Za zhlédnutí stojí minifarma "Farmářův rok" s modely kompletní zemědělské techniky, se kterou pracují naši zemědělci. Pro žáky z mateřských škol jsou připravené pracovní dílny a omalovánky.

Žáci ze základních škol se budou moci seznámit s náplní vybraného studijního oboru, promluvit si se žáky, učiteli i mistry odborného výcviku. Je to výborná příležitost, jak si potvrdit správnou volbu svého budoucího povolání.

Těšíme se na vás - žáci a učitelé Střední odborné školy Znojmo, Dvořákova, p.o.

PaedDr. Helena Klepetková

Podrobnosti
   

Kontakt: Dvořákova 19 - tel.: 515 225 280, 515 248 538   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   
Copyright © 2019 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Vytvořil Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo
DnesDnes412
VčeraVčera461
Tento týdenTento týden3154
Tento měsícTento měsíc11902
CELKEMCELKEM484718