Předvánoční čas na Dvořákové aneb projektový den

Na tento den se žáci druhého ročníku oboru Kuchař-číšník již několik dní důkladně připravovali. Nejprve se pomocí komunikačních sítí, ale i v kolektivu třidy domlouvali, jak by poslední den ve škole před vánočními svátky měl probíhat. Téměř každý nápad byl hodnocen kladně, a tak nebylo jednoduché se domluvit. Jak tedy probíhal tento den?

 

Žáci si slavnostně vyzdobili třídu, donesli na ochutnání cukroví a také dárečky. Nechyběl ani voňavý vánoční čaj. Děvčata vytvořila prezentaci o výrobě cukroví, která byla poučná a příjemná. Jedna žákyně zpracovala materiály o životě naší třídy během loňského i letošního roku. Reakce spolužáků byla velmi veselá a všichni si uvědomovali, jak je fajn v takovém kolektivu pracovat a učit se.

Další část projektového dne byla emotivní – návštěva soukromého útulku pro zvířátka v Příměticích. Žáci, i za velké podpory svých rodičů, vybrali celkem 1700,-- Kč. Za částku 1500,-- pořídili poukaz, který má ještě o 20 % vyšší hodnotu, díky akci prodejny pro zvířátka. Také nakoupili nějaké laskominy, aby mohli pejsky osobně podělit. Poté společně předali poukaz a potěšili pejsky. Bylo to krásné zakončení roku 2018. Myslím si, že tito žáci mohou být na sebe hrdí.

M. Rožnovská, třídní učitelka

Projektový den

Podrobnosti
   

Kontakt: Dvořákova 19 - tel.: 515 225 280, 515 248 538   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   
Copyright © 2019 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Vytvořil Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo
DnesDnes412
VčeraVčera461
Tento týdenTento týden3154
Tento měsícTento měsíc11902
CELKEMCELKEM484718