Výstava absolventských prací žáků oboru Zahradník

Dne 30. května 2018 žáci oboru Zahradník připravili v prostorách Jubilejního parku výstavu svých absolventských vazačských prací.

Tento rok byla tato akce součástí projektového vyučování. Žáci si vybrali téma „Můj neoblíbenější film“ a pokusili se ho vazačsky zpracovat. Této praktické činnosti předcházelo vytvoření plakátů k prezentaci těchto filmových témat.

V krásném prostředí Jubilejního parku za pěkného slunečného počasí žáci naaranžovali své vazačské kompozice a připravili si aktivity pro očekávané malé návštěvníky.

A jaká témata mohli návštěvníci shlédnout? Byl to průřez filmografií uplynulých let – dětské filmy „Madagaskar“, „Hledá se Nemo“, „Doba ledová“, „Shrek“, „Alvin a chipmunkové“, „Harry Potter“, tak trochu strašidelné filmy pro odrostlejší „Mumie“, „Drákula“ nebo „Jurský park“, pro letní odpočinkové chvíle českou klasiku „Slunce, seno a jahody“ nebo lehkovážnou anglickou komedii „Jak je důležité míti Filipa“. Chlapci si zvolili i vážnější témata např. „Ostře sledované vlaky“, „Hercule Poirot“ nebo válečný „Zachraňte vojína Ryana“.

Vyučující a návštěvníci ocenili nejen jejich dovednosti, ale především kreativitu a nápaditost.

Potěšilo nás, že do Jubilejního parku zavítalo více návštěvníků než v loňském roce. Svým hlasováním rozhodli o vítězi:

Vítěz diváckého hlasování 1

 Ale určitě nešlo o to, kdo se umístil na prvních třech místech, ale především o to, aby byli spokojeni žáci, návštěvníci i vyučující. A to se podle všech podařilo!

Těšíme se na další ročník koncem května 2019.

A všechny příznivce zvířat a domácích mazlíčků zveme na chovatelskou výstavu, která se uskuteční 27. 6. 2018 od 9:30 do 12:30 hodin na dvoře školy na adrese Dvořákova 1594/19.

Podrobnosti
   

Kontakt: Dvořákova 19 - tel.: 515 225 280, 515 248 538   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   
Copyright © 2019 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Vytvořil Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo
DnesDnes397
VčeraVčera591
Tento týdenTento týden1540
Tento měsícTento měsíc12765
CELKEMCELKEM534450